Firme participante la Expomariage Oradea

518
expomariage oradea

Chiar daca numarul de firme participante la Expomariage Oradea din acest an nu a mai fost la fel mare precum in anii trecuti, expozantii au incercat sa aduca in atentia viitorilor miri toate noutatile din domeniu, aducand la targ pe langa traditionale decoratuni si accesorii si produse noi diponibile la preturi reduse daca semnarea contractelor se realizeaza pe durata desfasurarii targului de nunti Expomariage Oradea. 

Firme de nunta participante la EXPOMARIAGE Oradea


ARTIFICII NUNTA ORADEA

Pyrotechnic Transilvania – www.pyro-technic.ro – Spectacole si comert cu artificii


BIJUTERII NUNTA ORADEA

Verigheta –  www.verigheta-aurum.ro  –  Bijuterii

Sabion – Bijuterii


FOTO – VIDEO NUNTA ORADEA

Borza Lucian – www.borzalucian.ro – Foto

Amalex – www.amalexfoto.ro  – Foto

Still for StylE –  www.stillforstyle.ro  –  Foto, Accesorii

Rolland Foto – www.rollandfoto.ro – Foto

LongPlay Foto&Video – www.longplay.ro  – Foto-video

Independent Films –  www.ifilms.ro – Video

Foto Modart  – www.fotomodart.ro  –  Foto-video

Foto Remus –  www.fotoremus.ro  – Foto-video, albume

Video Art – Foto – video


DANSURI POPULARE ORADEA

Ansamblul folcloric “Nuntasii Bihorului” –  Dansuri populare

Ansamblul folcloric CRISUL – Dansuri populare


FORMATII NUNTA ORADEA

Liviu de la Oradea  – Formatie


RESTAURANTE NUNTA ORADEA

Restaurant DoDo – Sala de nunti

Eleganzza – Sala de nunti si evenimente

Lotus Center  – www.lotus-center.ro  – Centru comercial, sala de nunti

Double Tree by Hilton Oradea – www.doubletree3.hilton.com – Sala de nunti si conferinte

Hotel Ramada Oradea – www.ramadaoradea.ro – Hotel, restaurant, sali de conferinte, sali de nunti

Hotel Silver –  Sala de nunti si conferinte

Restaurant “La mama Nuti” – www.mamanuti.ro  –  Restaurant

Hotel Elite – www.hotelelite.ro –  Sala de nunti si evenimente

Restaurant King’s Land – www.kingsland.ro – Restaurant


REVISTA DE PROFIL – Nunti

Revista Mireasa – www.revistamireasa.ro  – Revista de profil


ACCESORII NUNTI ORADEA

Microlit –  www.microlit.ro  – Accesorii de nunti

Dedalus Art – www.dedalusart.ro – Lumanari, marturii


SONORIZARE EVENIMENTE FESTIVE ORADEA

DJ Sergiu

Auto Impuls & Impuls Sound – www.autoimpuls.ro  – Sonorizari-lumini-foto-video


ORGANIZARE EVENIMENTE  – AGENTII NUNTA ORADEA

Sinton Expert – www.sinton.ro  – Organizare evenimente şi spectacole

Show Expert  – Organizare evenimente

Dan Design –  www.dandesign.ro  – Decoratiuni, aranjamente florale

Camiser Events – www.nuntadeflori.ro  – Decoratiuni, aranjamente florale


INVITATII NUNTA ORADEA

Publiserv – www.publiserv.ro  – Invitatii de nunta si botez

Graficard – www.graficard.ro  –  Invitatii de nunta


PORUMBEI NUNTA ORADEA

Porumbei pentru nunta Oradea – Lansare porumbei si fluturi


ROCHII DE MIREASA ORADEA

Salon Mireasa –   www.salonmireasa.ro – Rochii de mireasa

Salon Jessica – Rochii de mireasa

Salon Elite – www.salonelite.ro  – Rochii de mireasa, costume de mire

Elite Mariage – www.elitemariage.com  –  Rochii de mireasa, costume de mire, foto-video

Salonul Gabriela  – www.salonulgabriela.ro  – Vanzari si inchirieri rochii de mireasa


SALOANE INFRUMUSETARE ORADEA

Creative Studio – Salon infrumusetare


FLORARIE ORADEA

Floraria “Florius-Art” – www.florius.ro –  Flori, decoratiuni


SCULPTURI FRUCTE  ORADEA

Sculpturi Fructe – Catering, decoratiuni fructe


Produse Moldovenesti  – www.produsemoldovenesti.ro -Comert cu vinuri

www.expomariage.ro

foto: Remus Toderici –www.remustoderici.ro

DISTRIBUIȚI
Articolul precedentTarguri de nunta in 2013
Articolul următorPantofi de mireasa Benjamin Adams

Cauta furnizori:

Cauta

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here