Târg de nuntă pentru mirese, Timişoara 10-12 ianuarie 2014

351

Targul de nunti  va avea loc la Centrul Regional de Afaceri – Timisoara, Bd. Eroilor de la Tisa, nr.22 si va reuni cei mai buni furnizori de servicii in domeniul evenimentelor private.
Va asteptam cu drag sa ne vedeti ofertele si ideile pentru 2014!

Lista firmelor participante la targul de nunti 2014:

ROCHII DE MIREASA

Salon Marguerite – Reprezentanta La Sposa si Demetrios – www.marguerite.ro
Casa Monica – www.casa-monica.ro
Salon Valerie Mariage – www.valeriemariage.ro
Butterfly Code – www.butterflycode.ro – Rochii San Patrick si Atelier Diagonal
Salon Vivianne Arad – colaboratorMaya Fashion www.salon-vivianne.ro
Salon La Belle Mariee – www.labellemariee.com Alyce Design Paris, Allure Bridal London
Marita-ti rochia! – www.maritatirochia.ro
Finezze by Oana Cocir – www.finezze.ro
Designer vestimentar Negrau Consuela
Royal Brides – www.royalbrides.ro
Salon Victoria Deva https://www.facebook.com/SalonVictoriaDeva

COSTUME MIRE

Costume de mire Felix Ramiro – www.felixramiro.ro
Salon Vivianne – Costume Clemont

ROCHII DE GALA

Casa Monica – www.casa-monica.ro
Salon Valerie Mariage – www.valeriemariage.ro
Salon Finezze
Negrau Consuela – designer vestimentar

ORGANIZATORI EVENIMENTE

Rayna Decor – www.rayna.ro
Bon Design – www.bon-design.ro
Root Design – www.rootdesign.ro
Annes Event – www.annes-event.ro
Glamour Mariage – www.glamourmariage.ro
Days to Remember – www.daystoremember.ro
Dare to Dream – www.dtod.ro
Luxury Romance Event – www.luxuryevent.ro
Cami Décor
Nunti de Aur – www.nuntideaur.ro
Design by Her
Fortuna Events – www.fortunaevents.ro
Design del Mar – www.designdelmar.ro
Decor Design Services – www.decor-nunti.ro
Chic Décor
Flowers by Carry
Julia Events
Creativ Design by Kytty
Marguerite Décor – www.marguerite.ro
Best Party – www.bestparty.ro
Wedding Store – www.wedding-store.ro
Anra Style Deco
Arisial Business – www.arisialbusiness.ro
Banat Events
Style for you – www.styleforyou.ro
First Class Decor

FOTO VIDEO
Ikonic Studio – www.ikonicstudio.ro
Studio Bilec – www.studiobilec.ro
Foto Mateiu – www.fotomateiu.ro
Ronat Media – www.ronatmedia.ro
Hreniuc Alexandru – www.alexhreniuc.ro
Photo Revolution – www.photo-revolution.ro
Foto Andrei Constantin – www.andrei-constantin.ro
Solutii Foto Video – www.solutiifotovideo.ro
Alex Ionesi – www.photoalexionesi.ro
Sorin Popa – www.sorinus.ro
Studio de Fotografie – www.studiouldefotografie.ro
SaYCizzz Picture – www.saycizzz.ro
Paul David’s Photography – www.pauldavid.ro
13 Th – www.13th.ro
Bliss Photography – www.blissphotography.ro
Studio Bujor – www.studiobujor.ro
Amalo – www.amalo.ro
Koragio Media – www.koragiomedia.ro
Foto Julia Events
Metamorphosa – www.metamorphosa.ro
Acimov Photography – www.acimovphotography.ro
HDV – www.hdv.ro
Recon Studio
Foto Video OSP – PhotoArtMedia – ovidiupaunescu.blogspot.ro
Tamassy E. Zsolt – www.conturmedia.ro
Agentia Nic – www.agentianic.ro
Banat Events – www.royalbrides.ro
I Love Media – www.ilovemedia.ro
Foto Video Cipri Marinescu – www.ciprimarinescu.ro
Foto Video Schneider Daniel – www.schneiderdaniel.com

RESTAURANTE
Restaurant Arizona – www.hotel-arizona.ro
Restaurant Dov – www.restaurantdov.ro
Restaurant Harmonia – www.restaurantharmonia.ro
Restaurant Roco – www.hotelroco.ro
Restaurant Flonta – www.complex-flonta.ro
Restaurant Velvet Music – www.velvetmusic.ro
Restaurant Valery 3 – www.pensiuneavalery.ro
Restaurant Donna Ana – www.donnaana.ro
Elite Catering – www.elitecatering.ro
House of Harmony – www.houseofharmony.ro
Hotel Timisoara – www.hoteltimisoara.ro
Via Aurelia – www.viaaurelia.ro
Club Heaven – www.heaven-studio.ro
Park Place – www.parkplace.ro
Casa Domnitei – www.casadomnitei.ro
Popasul Caprioarei – www.popasulcaprioarei.ro
Restaurant Majestic – www.majestic-timisoara.ro
Restaurant Ice Dyp – www.icedyp.ro
Restaurant Monalisa
Restaurant HAROLD’S

COFETARII

Cofetaria Trandafirul – www.cofetariatrandafirul.ro
Cofetaria Adi & Dia – www.cofetariaadidia.ro
Ottima Pan – www.ottima.ro
Coridelis – www.coridelis.ro
Cofetaria Krotz
Beatrice’s Cupcakes – www.facebook.com/pages/Beatrices-Cupcakes/
Cofetaria Royal

MUZICA/DJ
Sound Management – www.soundmanagement.ro
Hit Sound – www.wix.com/dutzu26/hit-sound-sonorizari
WDJ – www.westdeejay.ro
Dj Studio – www.djstudio.ro
Dj Roberto
Agentia Nic – www.agentianic.ro
Banat Events – www.royalbrides.ro

BIJUTERII
Lamaris Bijuterii
Marcu Bijuterii – www.verighiete-bijuterii-timisoara.ro

ARTIFICII
Artificii Lampioane – www.artificii-lampioane.ro
Pyroteam – www.artificiitm.ro – www.pyroteam.ro
ADC Artificii – www.artificii-timisoara.ro
Denny B – www.joc-artificii.ro

MAKEUP MIRESE

Oana Orbulescu – www.oanaorbulescu.ro
Oana Pircea
Bianca Pasca

INVITATII NUNTA/MARTURII

Publiserv – www.publiserv.ro
Zizula – www.zizula.ro
Vise de hartie – www.visedehartie.ro
Wedding Store – www.wedding-store.ro
Indigo Cards – www.indigo.com.ro
Sticle de Nunta www.sticlanunta.ro

SALOANE COSMETICA

Delis Studio – www.delis.ro

SERVICII STOMATOLOGIE

VIP International Dr. Victor Purea

CURSURI DE DANS

Ansamblul Timisul
ROK Dance – www.facebook.com/cursuridedanspentrumiri
Sport Dancetination
Pusta Banatului

INTERPRETI MUZICA NUNTA

Remus Grosu
Mariana Zota
Marius Cirnu
Zorica Savu
Amalia Ghie
Monalisa si Radu Sufan
Stefan Murgu
Duo melodic cu Catalin Tarabacea si Sorin Hodineant
Trio Renaissence
Duo Colompar – www.duocolompar.ro

TRUPE VOCAL INSTRUMENTALE

Phaser – https://www.facebook.com/PhaserOfficial
DuoColompar – www.duocolompar.ro

DIVERTISMENT

Radu Cletiu – caricaturist – www.clearcartoon.com

SERVICII DE BAR

Servicii complete bar Pantelemon Valentin

Bar Event – www.barevent.ro

AGENTII DE TURISM

Book Travel

CONTACT>

CARMEN CARAGEA
Rayna Decor
Str. Traian Vuia nr.30, Timisoara
Tel: 0722 144 118 / 0723 984 506
raynadecor@yahoo.com

www.targpentrumirese.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here