Targul Ghidul Miresei 26-28 mai 2017

870

Targul Ghidul Miresei 26-28 mai 2017

Targul Ghidul Miresei ofera in aceasta editie la Romexpo Bucuresti un spatiu generos de expunere pentru firmele din domeniul organizarii de nunta, unde sute de firme asteapta viitorii miri cu cele mai noi trenduri din domeniu, pe o suprafata de 10 000 mp.

Viitorii miri sunt asteptati cu oferte speciale si reduceri, o lista impresionanta de vedete animând si mentinând buna dispozitie pe perioada celor 3 zile in care se desfasoara evenimentul. Ceea ce recomanda Targul Ghidul Miresei este numarul  26 000, numar ce reprezinta recordul de vizitatori care au trecut pragul acestui targ de nunta la ultimele editii.

Concursuri

TOMBOLA GHIDUL MIRESEI
Zeci de Premii în cele 3 zile de Târg!
PREMII DE PESTE 26.000 LEI

Toți vizitatorii prezenti la eveniment au sansa de a câștiga aceste Premii, prin completarea taloanelor primite la intrare și depunerea acestora în urnele Ghidul Miresei! Extragerea publică va avea loc în ultima zi de eveniment, 28 Mai 2017 la ora 15:00, pe scena aflată în târg! Câștigătorii vor fi postați pe această pagină și pe pagina de Facebook Ghidul Miresei în termen de maxim 5 zile după extragere. Lista de premii este:

CONCURSUL NUNTA COMPLETĂ  la TARGUL GHIDUL MIRESEI

PREMIUL DE NEUITAT ÎN CEL MAI FRUMOS PALAT!
UN PREMIU ÎN VALOARE DE 35.000 EURO

Note Importante:
-premiul este NOMINAL si NETRANSIMISIBIL
-se accepta maxim 1 INSCRIERE DE PERSOANA!
-inscrierile multiple pentru aceeasi persoana vor fi eliminate/descalificate conform Regulamentului

Nunta Completă Ghidul Miresei în valoare de 35.000 Euro, oferită ca premiu, include:
-100 meniuri complete (includ 4 feluri de mancare, pachet de bauturi open-bar + servicii premium), asigurate la luxosul Palat Bragadiru din centrul Bucureștiului (12.000 euro, tva inclus)
– cazare 100 locuri in 50 camere duble la hotel de 4* in Bucuresti (5.000 euro, tva inclus)
– transport pentru 100 persoane dus-intors (dinspre/inspre localitatea Castigatorului) cu 2 autocare x 50 persoane, in dimineata petrecerii + dupa-amiaza de dupa petrecere (3.000 euro, tva inclus)
– aranjamentele florale pentru petrecere, buchetul de mireasa/nasa, lumanarile de nunta, asigurate de Paper Flowers by Simona  (3.000 euro, tva inclus)
– tinuta de mireasa, asigurata de salonul Aryanna Karen (1.200 euro)
– tinuta de ginere, asigurata de atelier Filip Cezar (1.200 euro)
– set de verighete marca Traser Gold, La Rosa, Charleroi by Diana Bisnicu sau Sabrini (1.000 euro, tva inclus)
– servicii sonorizare, lumini, dj asigurate prin Digital Audio eXpert (DAX) (1.500 euro, tva inclus)
– tortul miresei, asigurat prin Dor de Dulce (1.000 euro, tva inclus)
– marturii magnetice in timpul petrecerii (3 ore), asigurate prin Momentos.ro (500 euro, tva inclus)
– invitatii, meniuri, numere masa, plicuri de dar, asigurate prin Invitatii-nunta-mea.ro (150 euro, tva inclus)
– servicii de consiliere si planificare a nuntii oferite de Ghidul Miresei (1.000 euro, tva inclus)
– servicii profesionale complete foto si video in ziua evenimentului (1.800 euro, tva inclus)
– servicii profesionale de bar mobil si demonstratii live de flair (1.000 euro, tva inclus)
– piramida de fructe sculptate si fantana cu ciocolata (500 euro, tva inclus)
– servicii de transport cu limuzina (cu sofer) pentru miri si nasi (400 euro, tva inclus)
– moment artistic interactiv de dans sportiv in timpul petrecerii (350 euro, tva inclus)
– 2 hostess pentru primirea invitatiilor, timp de 3 ore (150 euro, tva inclus)
– machiaj profesional de mireasa in ziua nuntii (125 euro, tva inclus)
– coafura profesionala de mireasa in ziua nuntii (125 euro, tva inclus) 

Pentru intrebari sau detalii ne poți contacta la adresa ghidul@ghidulmiresei.ro

LISTA FURNIZORILOR / TARGUL GHIDUL MIRESEI/ 26-28 MAI 2017


Rochii de Mireasa/Ocazie


Aida Lorena – facebook.com/aidalorenaatelier

Andre Nicolas Collection – andre-nicolas.ro

Aryanna Karen – facebook.com/aryannakaren

Astyle – facebook.com/mireseAstyle

Atelier Bianca Dragusanu – facebook.com/BDragusanu

Atelier Chique Mademoiselle – bit.ly/2opV8VQ

Aura Radu – creatievestimentara.ro

Bella Sposa – bellasposa.ro

Calin Events – calinevents.com

Casa Marcu – bit.ly/2ocLgz2

Casa Vogue Mariage – casavoguemariage.ro

Christina Andrei Design – christinaandrei.com

Cosmo Bride – cosmobride.ro

De Costa –

Elegance Bucuresti – elegance-ama.ro

Essa Lian Design – essalian.com

Estelle Iasi – estelleiasi.ro

Luada – luada.ro

Mariage a Paris – mariageaparis.com

Paula Milea – paulamilea.fashion

Time To Be A Star –

Trendy Bride – trendybride.ro

Viktoriya Maksimchuk – vmaksimchuk.com.ua

Voloca Wedding Dresses – voloca-wedding-dresses.com

Zippler.ro – zippler.ro


Restaurante/Saloane de Nunta


Aristocrat Events Hall – aristocrat-events.ro

Baneasa Events – baneasaevents.ro

Bucharest West Restaurant – restaurantbucharestwest.ro

Club Don Pedro – facebook.com/CasaDonPedroRO

Complex Miorita – miotur.ro

Cris Restaurant – crisrestaurant.ro

Lev or Ballroom – hotellevor.com

Mia Musica Eventi – miamusica.ro

Militari Residence Ballroom – militariresidenceballroom.ro

Mogosoaia Lake View – mogosoaialakeview.ro

Palatul Bragadiru – palatulbragadiru.ro

Palatul Odeon –

Premier Palace Hotel – premierpalace.ro

Reem Ballroom – reemballroom.ro

Restaurant Soiree-Exclusiv Venue – soiree.ro

Salon du Mariage – salondumariage.ro

Turbotequila Events Hall – turbotequila.ro

Zocalo Ballroom – facebook.com/zocaloballroom


Agentii/Decoratiuni


Best Party by Denise – flowersbydenise.ro

Casa de Flori – casa.deflori.ro

Decorent – facebook.com/decorent.ro

Events Planner Boutique – bit.ly/2nqMyXo

Flori Poznase – flori-poznase.com

Yolo Events – facebook.com/YOLOeventsRomania


Costume de Ginere/Ocazie


Alexandru Ciucu – alexandruciucu.ro

Bertoli Moda –

Braiconf – braiconf.ro

Cavaliere – facebook.com/Cavaliere.ro

Christian Tailoring – christiantailor.ro

Consiglieri – facebook.com/ConsiglieriFashion

Filip Cezar – filipcezar.com

Gentlemens Corner – gentlemenscorner.ro

Maris Made To Measure – maris-mtm.ro

Marsay – marsay.ro

Sir Ludovic – sirludovic.com

Tata si Fiul – tatasifiul.ro

Trends by Adina Buzatu – adinabuzatu.ro

Viggo – viggo-tailoring.com


Pantofi de Mireasa


Traces of Heels – tracesofheels.ro

Veronesse – veronesse.ro


Beauty/Machiaj/Coafura


Atelierul de Slabit – atelieruldeslabit.ro

Avon – avon.ro

Geta Voinea Hair & Beauty – getavoinea.ro

Help Food – helpfood.ro

Star Beauty Center by Ciftci Elena – ciftcielena-makeupartist.ro


Bijuterii/Verighete


Bijuteria Ricardo – bijuteriaricardo.ro

Bijuteria Stil – bijuteriastil.ro

Charleroi by Diana Bisinicu – charleroi.ro

La Rosa – bijuteriilarosa.ro

Merry Gold – merrygold.ro

Royal Caro – facebook.com/royalcaro.ro

Sebastian Gold – sebastiangold.ro

Smarald – smarald.ro

Teilor – teilor.ro

Traser Gold – trasergold.ro

Valmand – valmand.ro

Verighete Atcom – verigheteatcom.ro

Your Dreams Boutique – dreamsboutique.ro


Muzica pentru Nunta


Amadeus – amadeusmusic.ro

Formatiinunta.com – formatiinunta.com

Star Music Band – starmusicband.ro

Taraf Vrancenii – tarafvrancenii.ro


Scoli de dans


Arthur Murray – arthurmurray.ro

Dance Planet – danceplanet.ro


Foto-video


7Arts – https://7arts.ro

Albumul cu Amintiri – albumulcuamintiri.ro

Alex Cover – facebook.com/AlexCoverAlbume

Camandu Mariaj – camandu.ro

Casa Anke – casaanke.ro

Expert Foto Studio – facebook.com/expert.foto.studio

Foto Story – fotostory.ro

Hiko – filmari-drona.ro

JST Media – jstmedia.ro

Momentos – momentos.ro

Nunti de Vis – nuntidevis.ro

Onx Media – onxmedia.ro

Paco Studio – pacostudio.ro

PGStudio.ro – pgstudio.ro


Bauturi pentru Nunta


Barblade Events – barblade.ro

Bemag.ro – bauturi-evenimente.ro

Classic Bar –


Invitatii Nunta/Marturii


Deluxe Cards – deluxe-cards.ro

Fabrica de accesorii – fabricadeaccesorii.ro

Invitatii-nunta-mea – invitatii-nunta-mea.ro

Nunti de Vis – nuntidevis.ro

Publiserv – publiserv.ro


Luna de miere


Nunti de Vis – nuntidevis.ro

Terra Holidays – paralela45luxury.ro


Limuzine/Transport Nunta


Premier Palace Hotel – premierpalace.ro

Star Limos – starlimos.ro


Dulciuri pentru nunta


Betty Ice – betty.ro

Delicii Libaneze – facebook.com/Delicii.libaneze

Dor de Dulce – dordedulce.ro

Etorturi – facebook.com/etorturi.ro

Kovacs Dulciuri Nunta –

Rolls – rolls.ro

Sweet Corner – facebook.com/sweetcorner.candybar

Thaice Cream –


Servicii conexe


Spard Team –


Sampling


Jubile The Ballroom –

Laviolin –

Tatuaje temporare –

World Travel- Royal Caribbean –


Divertisment Nunta


Girjob Andrei – andreigirjob.ro


 

Catering Evenimente


Republika Pljeskavica – facebook.com/republikapljeskavica

DISTRIBUIȚI
Articolul precedentFOREVER MOMENTS agentie nunta Alba Iulia
Articolul următorAIDA LORENA rochii de mireasa Bucuresti

Cauta furnizori:

Cauta

1 COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here