Târg de nuntă la Casa Tineretului Timişoara, ianuarie 2014

867

In perioada 10 – 12 ianuarie 2014, va avea loc in Timisoara targul de nunti si evenimente festive “Planifica-ti nunta intr-o zi” , eveniment care se va desfasura la Casa Tineretului din Timisoara.

TARG DE NUNTA IN TIMISOARA – 2014 –
PLANIFICA-TI NUNTA INTR-O ZI! La CASA TINERETULUI DIN TIMISOARA
10 – 11 – 12 ianuarie 2014 

PROGRAM DE VIZITARE:
VINERI – orele 12.00-20.00
SAMBATA – orele 10.00-20.00
DUMINICA – orele 10.00-18.00 

Lista expozantilor  2014 – Planifica-ti nunta intr-o zi

ROCHII DE MIREASA

Fashion Princess – www.fashionprincess.ro
Prestige Bridal –  www.prestigebridal.ro
Salon Angelo –  www.salonangelo.ro
Campali – www.campali.ro
Exclusive Bridal – www.exclusivebridal.ro
Atelier de Mariage – reprezentant:
– Amoure Couture
– Natalia Vasiliev
– Carlo Pignatelli
– Pronovias
– Atelier Diagonal
– Dea Ravid
– MK Moda
A&A Conception by Aura Dumitru – Rochii de mireasa – www.aaconception.ro
Eveline Fashion –  www.evelinefashion.ro
Dalisis – www.dalisis.ro
Salonul Fostelor mirese – www.salonulfostelormirese.ro

ROCHII DE GALA

Salon Angelo – www.salonangelo.ro
Campali – www.campali.ro
Elena Adriana Pop
A&A Conception by Aura Dumitru – www.aaconception.ro
Atelier de Mariage

COSTUME PENTRU MIRI

Atelier de Mariage – reprezentant
– Carlo Pignatelli
– Ego Men’s Fashion Concept
Campali – www.campali.ro
Salon Angelo – www.salonangelo.ro

PANTOFI PENTRU MIRESE SI MIRI

Atelier de Mariage
Campali – www.campali.ro

BIJUTERII

Traser Gold – Bijuterii Bucuresti – www.trasergold.ro

COFETARII / TORTURI DE NUNTA

Cofetaria Trandafirul – Torturi si prajituri – www.cofetariatrandafirul.ro
Cofetaria Codrina – Torturi si prajituri – www.cofetariacodrina.ro
Tecla Italy – bombonerie – www.tecla-italy.com

RESTAURANTE / LOCATII DE NUNTA

Hotel Roco –  www.hotelroco.ro
Hotel Arta – www.artahoteltimisoara.ro
Restaurant Laylla  – www.laylla.ro
Restaurant Dov – www.restaurantdov.ro
Hotel Via Aurelia –  www.hotelaurelia.ro
Celeste Garden – Cort pentru evenimente – www.celestegarden.ro
Restaurant Nora – www.restaurantnora.ro
Hotel Moticica – www.hotelmoticica.ro
Restaurant Majestic – www.majestic-timisoara.ro
Ice Dyp – www.icedyp.roro
Club Heaven – www.heaven-studio.ro
Park Place – www.parkplace.ro
Restaurant Caprice – www.capricerestaurant.ro

INVITATII DE NUNTA

DeLuxe Cards  – www.invitatie.ro
Indigo Cards – www.indigo.com.ro
Cards 4 You- www.cards4you.ro

ACCESORII DE NUNTA

Tecla Italy – www.tecla-italy.com
Indigo Cards – www.indigo.com.ro
Cards 4 You  – www.cards4you.ro
Sehho Coevi – www.coevi.ro

JOCURI DE ARTIFICII

Amicii – www.amicii-artificii.ro
Ankh Media – www.ankhmedia.ro
ADC Artificii –  www.artificii-timisoara.ro
Silver Moment– www.artificii-tm.ro

TRUPE/FORMATII LIVE

Phaser Band – www.trupaphaser.blogspot.ro
Imagica
Daniel’s Brothers

DJ / SONORIZARI

Synoptic Media – www.synopticmedia.ro
Bitson – www.bitson.ro
Music Servcice – www.musicservice.ro
Vest Sound Grup –  www.vsg.ro
Cosinus Events – www.cosinusevents.ro
Agentia Nic – www.agentianic.ro
Dasaint Events – www.dasaintevents.ro
Pro Dance Show – www.prodanceshow.ro
Sublim V&V
Audiotim

ORGANIZARE EVENIMENTE

Dalisis – www.dalisis.ro
Lavi Decor –  www.nuntitimisoara.com
Exlusive Events by Alina Rusu – www.exclusive-events.ro
Event’s Solution –  www.eventssolution.ro
Eventwish –  www.eventwish.ro
Fireshow –  www.fireshow.ro
Dov Event
Evenimente Kreative –  www.evenimentekreative.ro
Acapela Eventum –  www.acapelaeventum.ro

SERVICII FOTO / VIDEO

Ankh Media – www.ankhmedia.ro
AFVN –  www.afvn.ro
Foto Mateiu – www.fotomateiu.ro
Foto Express – www.fotoexpres.com.ro
Inlight Studio – www.inlightstudio.ro
Photo-Revolution – www.photo-revolution.ro
Foto Deja Vu –  www.fotodejavu.ro
Toros Carol –www.toroscarol.ro
Foto Life – www.fotolife.ro
DV Image – www.dvimage.ro
Ciba Photography –  www.ovidiuciba.ro
DMC Production –  www.dmcproduction.ro
Mile’s Media –  www.milesmedia.ro
Foto Oskar – www.fotooskar.ro
Marius Turcu –  www.mariusturcu.com
Vuia Foto – www.vuiafoto.ro
Foto Norbert – www.ng-media.ro
Hreniuc Alexandru –  www.alexhreniuc.ro
Studio Bujor –  www.studiobujor.ro
Inkon Media Pro – www.inkon.ro
Cristian Tzecu – www.momente.ro
Agentia Nic – www.agentianic.ro

ALBUME FOTO

Ankh Albums – Producator albume digitale – www.ankhalbums.ro
Foto Time – Laborator foto/albume/rame – www.timefoto.ro

SALOANE DE INFRUMUSETARE

Wish Studio – www.wishstudio.ro

DIVERSE

Balul Mirilor – www.balulmirilor.ro
Cuvinte de vanzare – ddunia.wordpress.com

FLORARII

Floraria Dov – buchete si aranjamente florale

CURSURI DE DANS

Magnum TIM – club de dans sportiv – www.magnumvrd.ro

SERVICII DE BAR / BARMANI

Bar Event – servicii de bar – www.barevent.ro
Pro Bar Shakers -Special events & entertrainment – servicii de bar – www.probarshakers.ro

PORUMBEI ALBI

Wedding Pigeons – Porumbei de inchiriat www.weddingpigeons.ro

PORTALURI DE NUNTA

Pentru Evenimente – portal de nunti – www.pentru-evenimente.ro 
RO Mariage – portal de nunti – www.romariage.ro
Ghidul Nuntii – portal de nunti – www.ghidulnuntii.com
PARTENERI: RADIO ZU,  ANKH MEDIA

COLABORATORI: PRO TV, PRO FM, KISS FM, RADIO ZU,  ZILE SI NOPTI

Organizator: DALISIS

Pers de contact:
MARIES SIMONA;
tel:0744 496 458;
email:contact_tm@dalisis.ro
www.targdenunta.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here